terms of use / disclaimer

The information contained in this Site is for general guidance on matters of interest only. While we have made every attempt to ensure that the information contained in this site has been obtained from reliable sources, Bezen Lifestyle is not responsible for any errors or omissions, or for the results obtained from the use of this information. All information in this Site is provided “as is”, with no guarantee of completeness, accuracy, timeliness or of the results obtained from the use of this information, and without warranty of any kind, express or implied, including, but not limited to warranties of performance, merchantability and fitness for a particular purpose. In no event will Bezen Lifestyle its related partnerships or corporations, or the partners, agents or employees thereof be liable to you or anyone else for any decision made or action taken in reliance on the information in this Site or for any consequential, special or similar damages occur from the usage of these information, (even if advised of the possibility of such damages).

Certain links in this site connect to other Web Sites maintained by third parties over whom Bezen Lifestyle has no control. Bezen Lifestyle makes no declarations as to the accuracy or any other aspect of information contained in other web sites; and does not approve, guarantee, encourage or advise usage of any service or information provided by mentioned websites.

Bezen Lifestyle does not accept any liability for information or materials published by third parties, and do not endorse directly or indirectly any statements and opinions expressed within such third-party information. Bezen Lifestyle retains the right to delete any third party’s information which is deemed unsuitable for whatever reason. In publishing any information by using interactive fields designated for this purpose or by any other means, the user undertakes to comply with legislations of the Republic of Turkey relating to the preparation, publication and distribution of information, and bears full liability for any damage caused as a result of such information breaching statutory requirements. The user undertakes not to publish any information that is or may be regarded as damaging one’s reputation or illegal in any way.

The following web connection facilities have been explicitly forbidden by Bezen Handel, they may result in copyright and trademark infringement problems:

  • Links regarding unauthorized usage of our logo
  • Framing, inline links or metatags
  • Hyperlinks or link types covering Resource Locater(URL) and skipping main pages

rechtliches

Urheberrecht

Die Veröffentlichungen auf diesen Seiten unterliegen dem Urheberrecht. Beiträge Dritter sind als solche gekennzeichnet. Vervielfältigung, Bearbeitung und jede Art der Verwertung ausserhalb der Grenzen des Urheberrechtes bedürfen der schriftlichen Zustimmung der Bezen Lifestyle oder des jeweiligen Verfassers. Downloads und Kopien dieser Seite sind nur für den privaten, nichtkommerziellen Gebrauch gestattet.

Haftung für Inhalte

Die Informationen auf diesen Seiten sind allgemeiner und informativer Art. Die Inhalte werden mit größter Sorgfalt erstellt. Für Richtigkeit, Vollständigkeit und Aktualität dieser Inhalte kann jedoch keine Haftung übernommen werden.

Haftung für Links

Die aufgeführten externen Links führen zu Inhalten fremder Anbieter. Trotz sorgfältiger inhaltlicher Kontrolle übernehmen wir keine Haftung für die Inhalte externer Links. Für den Inhalt der verlinkten Seiten sind ausschließlich deren Betreiber verantwortlich. Externe Links sind als solche gekennzeichnet, bei Bekanntwerden von Rechtsverletzungen werden diese Links umgehend entfernt.


site kullanım sözleşmesi

Bu sitedeki bilgilerin güvenilir kaynaklardan alınması hususunda azami gayret gösterilmiştir. Bununla birlikte Bezen Handel, herhangi bir yanlışlık veya eksiklikten veya bu bilgilerin kullanımından doğan sonuçlardan sorumlu tutulamaz. Bu sitedeki tüm bilgiler “oldukları gibi” sunulmaktadır ve, belirli bir amaçla kullanıldığında gösterecekleri performansa, ticari meta olarak alınıp satılabilme özelliklerine ve belli bir amaca uygun olmalarına ilişkin garantiler de dahil olmak, ancak, bunlarla sınırlı olmamak üzere, bu bilgilerin eksiksiz, doğru ve zamanında sağlanmış bilgiler olmalarıyla veya bu bilgilerin kullanımından doğan sonuçlarla ilgili olarak herhangi bir açık veya zımni garanti ve teminat verilmemektedir. Bezen Lifestyle ve ilgili iştirak, şirket, ortak, temsilci veya çalışanları, hiçbir şekilde tarafınıza veya başka bir tarafa karşı bu sitedeki bilgilere dayanılarak alınan kararlarla ve yapılan işlemlerle ilgili olarak, bu bilgilerin kullanımından doğan dolaylı zararlar konusunda (bu tür zarar ve ziyanların meydana gelebileceği konusunda uyarıda bulunulmuş olsa dahi) herhangi bir sorumluluk üstlenmemektedir.

Bu sitedeki bazı bağlantılar aracılığıyla, Bezen Lifestyle ‘in üzerinde herhangi bir kontrol ve yetkiye sahip olmadığı üçüncü şahıslarca yönetilen İnternet sitelerine ulaşılmaktadır. Bezen Lifestyle, diğer İnternet sitelerindeki bilgilerin doğruluğuyla veya bu bilgilerle ilgili herhangi bir beyanda bulunmamaktadır, anılan siteler yoluyla sağlanan veya ulaşılan hiçbir hizmet veya ürünü onaylamamakta, garanti etmemekte, bunların kullanılmasını teşvik veya tavsiye etmemektedir.

Bezen Lifestyle üçüncü şahıslarca yayınlanan bilgi ve malzemeyle ilgili olarak herhangi bir sorumluluk kabul etmemekte ve söz konusu üçüncü şahıslarca yayınlanan bilgiler içinde yer alan beyan ve görüşleri doğrudan doğruya veya dolaylı olarak onaylamamaktadır. Bezen Lifestyle üçüncü şahıslara ait olan ve herhangi bir nedenle uygun olmadığını düşündüğü bilgileri siteden çıkarma hakkını saklı tutmaktadır.

Kullanıcı, bu amaçla oluşturulan ve karşılıklı etkileşimle kullanılan bilgisayar alanlarını veya diğer vasıtaları kullanarak belirli bilgiler yayınlarken, bilgilerin hazırlanması, yayınlanması ve dağıtımına ilişkin Türk yasalarına uymayı kabul etmekte ve bu tür bilgilerin yasal gerekleri ihlal etmesinden doğacak hasarlarla ilgili tüm sorumluluğu üstlenmektedir. Kullanıcı herhangi bir şekilde itibar zedeleyici veya yasalara aykırı herhangi bir bilgiyi yayınlamamayı taahhüt etmektedir.

Aşağıda yer alan web bağlantı etkinlikleri Bezen Handel tarafından açıkça yasaklanmıştır, telif hakkı ve marka ihlali sorunlarını ortaya çıkarabilir:

  • Logomuzun yetkisiz kullanımını içeren linkler,
  • Framing, inline linkler ya da metataglar,
  • Hyperlinks veya kaynak bulucuyu (URL) gizleyen ve ana sayfayı atlayan link türleri.

(“Bezen Lifestyle" ifadesi, Bezen Kozmetik San. ve Tic. Ltd. Şti. adının tümünü veya bir bölümünü içine alan bir işletme adı altında faaliyet gösteren şirketleri içeren ayrı ve bağımsız üye şirketler ağına dahil olan veya bir Bezen Kozmetik San. ve Tic. Ltd. Şti. kuruluşunun doğrudan veya dolaylı bir yan kuruluş veya iştirakini ifade etmektedir. Burada kullanılan “kuruluş” veya “kuruluşlar” ifadeleri, nerede bulunurlarsa bulunsunlar ortaklıkları, firmaları, şirketleri ve diğer işletmeleri ifade etmektedir).